Tuncet Et ve Et Ürünleri A.Ş. - Entegre Et Tesisi

  • İmamlar Mah. 61. Cad. No: 9 - Posta Kodu : 81800 / GÖLYAKA / DÜZCE
  • info@tuncet.com.tr
  • 0380 711 29 28

ÜRETİM

Anasayfa sonraki ÜRETİM
Buzağılama

Meralar

Düzce Gölyaka’da bulunan Tunç Et tesisi, hayvanları kesim öncesinde özel bir besiye almaktadır. Hayvan yetiştiriciliğinde modern yöntemler uygulayan Tunç Et Tesisi 17000 büyükbaş hayvan kapasitesine sahiptir.

Tunç Et Tesisi’nde yetiştirilen hayvanlar, periyodik olarak veteriner hekimler tarafından kontrol edilmektedir.

Beslenme

Teknolojiyi yakından takip eden Tunç Et Tesisi buna uygun hazırlanmış, saatte 12 ton yem üretim kapasiteli yem fabrikasından çiftliklerin yem ihtiyaçlarını karşılayarak kaliteli ve sağlıklı besi sağlayabilmekte, sahip olduğu yem karma vagonuyla da günlük 100 ton yem karışımı elde etmektedir.

Yetiştirme
Yetiştirme

Kesim ve Parçalama

Tunç Et Tesisi’nde yetiştirilen hayvanlar veteriner hekimler tarafından kontrolden geçtikten sonra son teknolojiye sahip makinelerin bulunduğu TUNÇ ET ENTEGRE ET TESİSİNDE hijyenik ortamda kesime alınmaktadır.

TUNÇ ET günlük 100 ton kesim kapasitesine sahiptir. Kesim öncesi ve kesim esnasında çeşitli aşamalarda veteriner hekim kontrolünden geçen karkaslar standart hale getirildikten sonra soğuk hava depolarına alınmaktadır.

Soğuk hava depolarında dinlendirilmeye alınan etler daha sonra Entegre Et Tesisinin parçalama bölümüne monoraylar vasıtası ile parçalanmak ve paketlenmek üzere sevk edilir.

Paketleme

Tüketici memnuniyeti ve sağlığını göz önünde bulundurarak, özenle hazırlanan ürünler paketleme ünitesinde besin değerini kaybetmeden saklanabilecek şekilde ambalajlanmaktadır.

Yetiştirme
Yetiştirme

Satış Ve Lojistik

Paketlenecek tüm ürünler veteriner hekim kontrolünde yasal gereklilikler sağlanacak şekilde denetimden geçirilir. Tüm ürünler ürün izlenebilirlik sistemimiz sayesinde kontrol altında tutulur. Paketleme bölümünde kolilere yerleştirilen ürünler, sevkiyat bölümünden frigorifik araçlarla sevk edilir. 

Tüketici memnuniyeti ve sağlığı göz önünde bulundurularak hazırlanan toplu tüketim ve perakende ürünleri her pakette aynı özen, kalite ve lezzeti sunmak üzere tüketiciye ulaştırılmaktadır.

Hızlı, hijyenik, güvenilir lojistik hizmetimizle sofranıza kadar gelen hakiki lezzet.

yukarı çık

Bu sitede kullanıcı deneyimini geliştirmek ve sitenin verimli çalışmasını sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için Çerez Politikamızı okuyun.

Tamam